Alle medarbejdere

Alberta Lykke Jensen

Opvasker

Alle medarbejdere

Anette Dalgas Ehlert

Studiesekretær og vejleder

Alle medarbejdere

Anita Meldgaard Rasmussen

Lærer

Fag: Kvæg, biologi, bæredygtighed
Alle medarbejdere

Anja Petersen

Køkkenassistent

Alle medarbejdere

Anne Mette Thomsen Andersen

Lærer

Fag: Biologi, naturpleje, naturfag, matematik
Alle medarbejdere

Annika Dam Engebjerg

Lærer, læsevejleder

Fag: Kvæg, biologi
Alle medarbejdere

Asbjørn Hornbæk Høeg Jensen

Lærer

Fag: Gris, bæredygtighed, bygninger, staldmekanisering
Alle medarbejdere

Asger Feddersen

Lærer

Fag: Økonomi, innovation, naturfag, grøn energi, arbejdsmiljø/APV
Alle medarbejdere

Bent Kloster

Lærer

Fag: Økonomi, finansiering, strategi, samfundsfag
Alle medarbejdere

Bent Nielsen

Lærer

Fag: Naturfag, økonomi, samfundsfag
Alle medarbejdere

Birgit Skræp Hansen

Køkkenleder

Alle medarbejdere

Bjarne Ebbesen

Forstander

Alle medarbejdere

Brian Hansen

Pedelmedhjælper

Alle medarbejdere

Caroline Franson

Køkkenmedhjælper

Alle medarbejdere

Carsten Fredsted

Lærer

Fag: Planter, biologi, øko økonomi,
Alle medarbejdere

Christian Hofman

Lærer

Fag: Teknik, planter
Alle medarbejdere

Christian Nørgaard Carlsen

Pedelleder

Alle medarbejdere

Christian Skov Pedersen

Lærer

Fag: Gris, bæredygtighed, samfundsfag
Alle medarbejdere

Christoph Hommelhoff

Lærer

Fag: Teknik, bygninger
Alle medarbejdere

Dorthe Beblein

Rengøringsmedarbejder

Alle medarbejdere

Dorthe Kreiberg

Lærer

Fag: Ledelse, innovation, naturpleje, Arbejdsmiljø/APV
Alle medarbejdere

Evan Johansen Damm

Pedel

Alle medarbejdere

Frits Detlefsen

Lærer

Fag: Planter, teknik
Alle medarbejdere

Hanne Poulsen

Køkkenassistent

Alle medarbejdere

Hans Christian Skov

Gårdbutiksmedarbejder

Alle medarbejdere

Hans Clausen

Frivillig medhjælper

Alle medarbejdere

Heidi Gylling Jensen

Køkkenassistent

Alle medarbejdere

Henriette Ebbesen

Viceforstander

Alle medarbejdere

Inger Schultz

Lærer

Fag: Planter, biologi
Alle medarbejdere

Jeanette Wind

Controller

Alle medarbejdere

Jim Christensen

Lærer

Fag: Kvæg, biologi, naturfag
Alle medarbejdere

Johanne Marie Mathiasen

Lærer

Fag: Gris, biologi
Alle medarbejdere

John Mau

Pedel

Alle medarbejdere

Jørgen Peter Lyck Lei

Ansvarlig for markbrug

Alle medarbejdere

Julie Dencker Nielsen

Køkkenmedhjælper

Alle medarbejdere

Karina Rasmussen

Rengøringsmedarbejder

Alle medarbejdere

Kathrine Engdal Nielsen

Lærer

Fag: Gris
Alle medarbejdere

Ken Roager Paulsen

Lærer

Fag: Teknik
Alle medarbejdere

Kirsten Bohlbro-Petersen

Køkkenassistent

Alle medarbejdere

Kirsten Broch Nielsen

Vejleder & Uddannelsesleder

Alle medarbejdere

Klara Thaysen Simonsen

Elev i kvægstalden

Alle medarbejdere

Laila Christensen Jessen

Sekretær

Alle medarbejdere

Lars Hellesøe Lorenzen

Pedelmedhjælper/gårdbutiksmedarbejder

Alle medarbejdere

Lars Kjelde

Gårdbutiksmedarbejder

Alle medarbejdere

Lene Frimer Jørgensen

Lærer

Fag: Kvæg, biologi
Alle medarbejdere

Lesly Vernyuy Yufenyuy

Rengøringsmedarbejder

Alle medarbejdere

Line Winther Røikjær

Lærer

Fag: Matematik, idræt
Alle medarbejdere

Lotte Engelbreth

Lærer, læsevejleder

Fag: Dansk
Alle medarbejdere

Lotte Ottzen Andersen

Lærer, EUX-koordinator

Fag: Dansk, psykologi, engelsk
Alle medarbejdere

Magnus Bo

Ansvarlig for kvægstalden

Alle medarbejdere

Majbritt Bonefeld Petersen

Lærer

Fag: Biologi, kemi, kvæg
Alle medarbejdere

Malene Zoëga Schou

Ansvarlig for grisestalden

Alle medarbejdere

Martin Hornsleth

Lærer

Fag: Engelsk, retorik, dansk
Alle medarbejdere

Morten Alnor-Bonefeld

Lærer

Fag: International økonomi, virksomhedsøkonomi, finansiering, strategiplanlægning, idræt
Alle medarbejdere

Morten Christensen

Koordinator for landbruget

Alle medarbejdere

Morten Paasch Hansen

Koordinator (arrangementer, sociale medier, billeder, FarmerCamp)

Alle medarbejdere

Morten Pustelnik

Lærer

Fag: Økonomi, erhvervsøkonomi, øko økonomi, idræt, arbejdspladskultur
Alle medarbejdere

Nicklas Jepsen

Lærer

Fag: Gris, idræt
Alle medarbejdere

Niels Gunnar Fritzner Klitø

Lærer

Fag: Biologi, kemi, matematik
Alle medarbejdere

Nis Matthiesen

Lærer

Fag: Gris, bygninger, arbejdsmiljø/APV, teknik, brobygning
Alle medarbejdere

Oscar Franson

Køkkenmedhjælper

Alle medarbejdere

Panna Malene Schneefeldt

Køkkenassistent

Alle medarbejdere

Patrick Greve Madsen

Køkkenmedhjælper

Alle medarbejdere

Peter Bonde Christensen

Pedel

Alle medarbejdere

Peter O. Danielsen

Lærer

Fag: Matematik, idræt
Alle medarbejdere

Serena Albeck Jonas

Lærer

Fag: Kvæg, biologi, brobygning
Alle medarbejdere

Siff Vanghøj Faudel

Lærer

Fag: Dansk, engelsk
Alle medarbejdere

Signe T Hansen

Medhjælper i kvægstalden

Alle medarbejdere

Stine Lenger

Gartner

Alle medarbejdere

Stinne Thomsen

Lærer

Fag: Matematik, fysik
Alle medarbejdere

Svenja Schneider

Medhjælper i grisestalden

Alle medarbejdere

Thea Hansen

Køkkenmedhjælper

Alle medarbejdere

Thorkild Nissen

Lærer

Fag: Planter, miljø, sprøjtecertifikat
Alle medarbejdere

Trine Boye Jensen

Køkkenassistent

Alle medarbejdere

Ute Asmussen

Sekretær